Okresní kolo – Florbal

V úterý 22. října 2019 se starší žákyně z druhého stupně tlučenské základní školy vydaly na florbalový turnaj do Horní Břízy, doprovodil je tam ředitel Mgr. Tomáš Vávra. Naši školu reprezentovaly Žaneta Davidová, Milena Lendelová, Kristýna Benešová, Adéla Vildová, Ivana Rollingerová, Barbora Soldánová, Kateřina Ciblová, Eva Hranáčová a Marika Chovančíková. Celkem bylo sedm týmů a dívky se utkaly s Horní Břízou, Kralovicemi, Dolní Bělou, Žihlí, Všeruby a Chotíkovem. A všechny tyto týmy děvčata dokázala porazit. Výsledné pořadí bylo následující:

1. ZŠ Tlučná
2. ZŠ Kralovice
3. ZŠ Dolní Bělá
4. ZŠ Žihle
5. ZŠ Horní Bříza
6. ZŠ Všeruby
7. ZŠ Chotíkov

Nejlepší střelkyní celého turnaje se stala Kateřina Ciblová (ZŠ Tlučná), vstřelila 15 gólů za svůj tým. Zároveň nejlepší brankářkou celého turnaje byla zvolena Eva Hranáčová (ZŠ Tlučná). Výsledné skóre 29:0 posunulo Tlučnou na první místo tabulky. A my si tak odvážíme nejen všechny ceny, ale i dobrou náladu a chuť do krajského kola.

Barbora Soldánová (VIII. ročník)

P.S.: Kromě poháru za prvenství v turnaji si opět po roce ponecháváme i putovní pohár za loňské vítězství, který jsme (omylem) zapomněli ve škole.