Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádnými opatřeními ministerstva zdravotnictví a vlády k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpeční rozšíření onemocnění COVID-19 vydávám opatření k organizaci zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022.

Žádám Vás, abyste pokud je to možné, upřednostnili podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole.

Je možné využít následující způsoby:

elektronické podání přihlášky – datová schránka, email s elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!), případně poštou nebo osobně do školy.

Od 1. do 30. 4. 2021 bude možné zasílat přihlášky následujícími způsoby: – datová schránka, email s elektronickým podpisem a poštou na adresu školy.

Ode dne 5. 4. do 29. 4. 2021 bude možné zanést přihlášky do školy osobně. A to každé pondělí a středu od 8:00 – 15:00 hod.

Ve vestibulu školní budovy bude za přítomnosti zaměstnance školy umístěna lavice, na které budete moci nechat přihlášku.

Přihlášku ke stažení naleznete zde

K žádosti zákonný zástupce přikládá kopii rodného listu dítěte, a to buď v digitální podobě (sken, fotografie) nebo v papírové podobě – prostá kopie. Tato kopie pak musí být součástí spisu.

Děkuji za pochopení výše uvedených opatření.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Tomáš Vávra

Ředitel ZŠ s MŠ Tlučná